הזדמנות נדירה: קרקע במגדלי ההשכלה

הזדמנות נדירה במושגי הנדל"ן והקרקעות בשנים האחרונות, היא דבר נדיר שלעצמו ולכן, קרקע לדירת 4 חדרים באחד המיקומים האטרקטיביים בישראל ובתל אביב, הזדמנות שלא כדאי לפספס. הקרקע מוצעת למכירה כחלק מפרויקט "מגדלי ההשכלה", במסגרת שיווק קרקעות שירכשו על ידי קבוצת רכישה, אותה מארגנת קבוצת א.ג יזמות בע"מ בבעלות איש העסקים דוד רפאל.

מאת: דוד רפאל – מגדלי ההשכלה – צוות האתר

מגדלי ההשכלה דוד רפאל
מגדלי ההשכלה

בראיון לאתר "נדל"ן ישראלי", מסביר דוד רפאל כי המחירים המוצעים לדירות ולקרקעות במגדלי ההשכלה כיום, הם נמוכים מהמחיר הממוצע בשוק, אך בגלל תנופת הפיתוח הגבוהה של הפרויקט, הם צפויים לעלות בקרוב, מה שמבטיח תשואה עתידית גבוהה להשקעה זו, בין אם לצורכי מגורים ובין אם לצורכי השקעה כלכלית. "מגדלי ההשכלה מהווים כיום הזדמנות נהדרת לרכישת קרקע לדירה עתידית – למגורים או להשקעה. אני משוכנע שככל שפיתוח השכונה והקמת מתחם המכללות יתקדמו, מחירי הדירות באזור זה יאמירו", הסביר דוד רפאל. 

מגדלי ההשכלה שוכנים בשער הכניסה החדש למזרח העיר ואמורים להוות מתחם מכללות שיקום בעתיד ויקבע במידה משמעותית את סגנון האוכלוסייה במקום, ועל כן נקראים המגדלים – מגדלי ההשכלה. כמו כן, קווי הרכבת הקלה עתידים וצירי תנועה מרכזיים יחברו את המגדלים והמתחם לכל רחבי העיר ולערי הסביבה. מגדלי ההשכלה יכילו 21 קומות בעלות דירות מרווחות של 4 חדרים ומרפסת הצופה אל קו החוף ואל הרי שומרון בגודל 12 מ"ר. במקום יבנו שטחי מסחר, שירותי ציבור, חניונים ומקומות בילוי.

החזר כספי מלא על השקעת נדל"ן? יש דבר כזה

בכתבה צוין כי קבוצת רפאל תעניק רשת של הגנה ללקוחותיה בכך שמתחייבת להחזיר את מלוא הסכום, אם התכנית לא תאושר על ידי הוועדה המחוזית בפרק זמן סביר. דבר זה יעוגן בחוזה לרכישת יחידת קרקע במגדלי ההשכלה וכולל החזר בצירוף ריבית והצמדה. פרק הזמן הסביר מוגד הוא 3-3.5 שנים. חשוב לציין כי עלות משוערת לדירה במגדלי ההשכלה מוערכת בכמיליון וחצי ש"ח בלבד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *