5 יתרונות בהשקעות נדל"ן בגאורגיה

הכסף של הישראלים עובד בשבילם, ובשנים האחרונות הוא עושה את זה יותר ויותר מסביב לעולם. היעדים השונים בהם בוחרים הישראלים להשקיע את כספם מציעים כל אחד יתרונות שונים, אך התחומים הם לרוב דומים.

הכתוב מאת דוד רפאל

מדובר בשוק ההון, השקעות לפיתוח טכנולוגיה, ובגולת הכותרת – נדל"ן. היתרונות בהשקעה בנדל"ן הן אדירות, ולא לחינם בוחר הרוב הגדול, כולל מי שעשה את כספו בטכנולוגיה או שוק ההון, לפנות לנדל"ן בשביל הכסף הגדול, והביטחון הפיננסי.

גאורגיה – נדל"ן איכותי במחיר לכולם

דוד רפאל - השקעות נדל"ן בגאורגיה
דוד רפאל - השקעות נדל"ן בגאורגיה

הנדל"ן מאפשר לכולם ליהנות, גם לאלו שמחפשים השקעות בטוחות עם תנובה נמוכה, גם לאלו שמחפשים הכנסה חודשית בטוחה, וגם לאלו שמחפשים לעשות את הכסף הגדול. היתרונות של גאורגיה בתחום הנדל"ן הם רבים, והנה חמישה מהם:

  1. נגישות – גאורגיה קרובה לישראל. כשמשקיעים בנדל"ן נהוג להגיע למקום ולראות שהכל מתקדם כהלכה. המשקיעים הממסדיים יותר שולחים נציגים מטעמם, אך תמיד מישהו רואה מה נרכש ואיך. קרבתה של המדינה הופכת אותה לנוחה יותר להשקעות.
  2. מחירים נגישים – בעוד שהשקעה בנדל"ן יכולה להישמע כמו משהו גדול ולא נגיש, למשקיעים בגאורגיה יש את האפשרות ליהנות מסקאלה גדולה של מחירים, לאדמות שיתאימו כמעט לכל כיס.
  3. התפתחות ענפה – הכספים שזורמים למדינה, והפתיחות שמגלים בשלטון המקומי לפיתוח והשקעות זרות, העלה את המדינה על גל של צמיחה והתפתחות. התוצאה היא צפי לעלייה גבוהה במחירים של האדמה ובכלל, צמיחה כלכלית בכל סוגי השווקים. מהלך זה לא נעשה בטעות, אלא במחשבה תחילה על-ידי השלטונות, שמעודדים את ההשקעות מבחוץ.
  4. אהבת ישראל – משהו ברוח הישראלית קוסם לגאורגים, והחיבור עם המקומיים הוא לרוב נעים וידידותי. כשמשקיעים כסף בחו"ל, בייחוד במדינה שאינה דוברת אנגלית, לעיתים יש מתח בין המעורבים עסקה. החיבור בין פערים תרבותיים והמתח הטבעי שנוצר כשכסף מונח על השולחן מעלה את רף אי-הנוחות, ובגאורגיה הקהל הישראלי יכול ליהנות מתחושה של אהדה.
  5. קשרים ענפים – המון ישראלים כבר השקיעו את מרצם וכספם במחקר, קניה ומכירה של אדמות. הקשרים הרבים של ישראלים בגאורגיה, ביחד עם הידע הרב שנצבר על אפיקי הנדל"ן השונים, מאפשר למשקיע הישראלי לרכוש נדל"ן בהשקעה חכמה, במחירים ותנאים שלא זמינים למשקיעים ממדינות אחרות.

דוד רפאל עוסק בתחום הנדל"ן מ-1990 והקים את קבוצת רפאל ב-2010. מרגע הקמתה ועד היום, הראתה החברה כי היא מציבה רף חדש בייזום ובביצוע של פרויקטים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *