המיסוי הנמוך בגאורגיה בהשקעות נדל"ן

כחלק מהמאמץ של השלטון בגאורגיה להפוך את המדינה למקום משגשג במיוחד, יצרו בעלי העניין תנאים אידיאליים כדי לפתות משקיעים זרים לשים את כספם במדינה. התנאים המעולים להשקעה לא נפלו על אוזניים ערלות, ואכן משקיעים רבים מכל העולם מצאו את עצמם מטיילים ברחבי המדינה הגדולה, ומבקרים את עריה.

מאת יזם הנדל"ן דוד רפאל

דוד רפאל - המיסוי הנמוך בגאורגיה
דוד רפאל - המיסוי הנמוך בגאורגיה

הבונוס הגאורגי לא חמק מהרדאר הישראלי, ומשקיעים רבים מהארץ נחתו במדינה עשירת המשאבים בחיפוש אחרי השקעה טובה. אחד היתרונות שמשכו את הקהל הישראלי לשים את כספו בגאורגיה הוא ללא ספק המיסוי הנמוך, דבר שהישראלים לא רגילים בו בכלל.

עסקים בינלאומיים שווה צמיחה בריאה למדינה

הנוסחא הזו היא המובילה את השלטונות הגאורגיים אשר מצעידים את המדינה במסלול המואץ להתפתחות כלכלית. העם עצמו נהנה מפירותיו של שוק פתוח וחי, ומאז שצומצמו בשליש כמות המיסים הנדרשים ממשקיעים זרים על השקעותיהם בעסקים במדינה, הכלכלה התחילה לצמוח.

העם הגאורגי מודע למצב, ואינו מתעלם מהעובדה שהכסף הזר מעלה להם את איכות החיים בצורה ישירה, שנה אחרי שנה. לכן, לא רק שהשלטון המקומי מקבל אתכם, המשקיעים הישראלים, בזרועות פתוחות, אלא גם התושבים המקומיים מקבלים אתכם בחיוך, ובהזמנת אורחים אדירה.

אם אתם מחפשים מקום בטוח לכסף שלכם, גאורגיה היא ככל הנראה המקום הטוב ביותר היום. גם באירופה, אך עדיין לא מפותח כמו במרכז או צפון היבשת. השקעות שיכולות להניב אחוזים מרשימים בתוך שנים ספורות, לאחר כמה מהלכים של התפתחות ויישור קו עם האיחוד האירופאי.

מעבר למיסים – הסיבות להשקעה בגאורגיה

נכון, המיסוי הנמוך לבדו מושך משקיעים מכל העולם להשקיע את הכסף שלהם בגאורגיה. אך מי שמבין בתחום רואה קצת יותר מכך. כפי שציינו, גל ההתפתחות שיגיע בסופו של דבר, יקפיץ את הנדל"ן במכה. כל מי שהשקיע, ירוויח בגדול, ותופעה זו כבר קרתה בגל הראשון.

עוד מעבר לכך, היחס האוהד במיוחד לקהל המשקיעים הישראלי, יצר רשת של קשרים ענפים. הרבה גאורגים-ישראלים משקיעים במדינת המקור שלהם כבר שנים, והיכולת להגיע למקומות והשקעות שזרים ממדינות אחרות לא יכולים להגיע אליהם הופך את המדינה להשקעה טובה עוד יותר, במיוחד לנו הקהל הישראלי.

דוד רפאל הוא הבעלים של רפאל נדל"ן, שהיא הזרוע היזמית בקבוצת רפאל, לה 22 שנות ותק וניסיון.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *